Susie Torres zhubla 40kg

Jak to vypadalo před

Než jsem zhubla, byla jsem schopná sníst dvojitý cheesburger, velké hranolky a vypít velkou kolu. Všechno jsem to spořádala a dala si velkou zmrzlinu. Pak jsem vyhodila odpadky aby o tom nikdo nevěděl. Můj muž byl v té době trenérem a nechtěla jsem aby se našly důkazy po snědeném jídle. Během dne jsem jedla opravdu nezdravě. Večer, doma jsem se stravovala správně. Jedla jsem kuře, brokolici, salát, prostě tak jak by se mělo jíst. Jakmile všichni usnuli byla jsem schopná sníst galon zmrzliny.

Bod zlomu

Spouštěčem pro mě byly letní prázdniny. Jeli jsem s manželem a dětmi na dovolenou a můj muž dostal SMS zprávu od ženy. Problém nebyl obsah zprávy “Užij si dovolenou se svou rodinou”. Problém byl, že kontakt měl manžel uložený pod mužským jménem. V ten okamžik jsem si uvědomila, že pokud se stanu svobodnou matkou s dvěma dětmi, bude lepší pokud budu dobře vypadající svobodná matka s dvěma dětmi.

Plán

Začala jsem používat pásku na měření obvodu pasu, hrudi, krku atd. Takové měření jsem mohla udělat kdykoli sama a nepotřebovala jsem ničí pomoc. Váha nebyla mým přítelem, a tak jsem jednou až dvakrát týdně prováděla měření pomocí pásky abych zjistila jaké dělám pokroky. Váha je něco co spousty žen vykolejí, nevidí na ní rychle žádné výsledky, mučí svůj zadek v posilovně nebo doma, jí zdravě ale po čase to vzdají, protože váha se nemění.

Odměna

Je to neuvěřitelné. Byla to dlouhá cesta a aniž bych tušila, inspirovala jsem spoustu lidí. Důsledkem mého snažení se věci začaly měnit, nakonec jsem založila firmu a školím maminky. Pomáhám jim s duševními aspekty, stejně jako s fyzickou proměnou. Je to úžasná cesta na které měním a poznávám nové lidi. Momentálně soutěžím v několika fitness soutěží.

Ponaučení

Jako matky samy sebe odsouváme na konec seznamu, máme pocit, že musíme nejdříve udělat vše pro ostatní a sebe si necháváme na konec. Ve skutečnosti musíme být na vrcholu seznamu. Pokud se cítíme dobře, uvidí to naše děti a rodina. Všem budou říkat a ukazovat co pro to každý den děláme. To je důvod, proč cvičím hned ráno a ne ke konci dne. Protože pokud bych musela čekat do konce dne, nezbyla by mi žádná energie na cvičení.

Nástroje mého úspěchu

Jedny černé kalhoty, které nosím stále s sebou jako připomínku toho jak jsem vypadala. Metr na měření jako součást úspěchu.

Zdroj: http://theweighwewere.com/susie-torres-lost-90-pounds

Líbil se vám článek? Chcete se dozvědět o dalších?

Sledujte FitPlan.cz na Facebooku nebo na Twitteru a dozvíte se o nových příspěvcích jako první. Mezi tím si můžete stáhnout zdarma e-book 11 mýtů o hubnutí a zdravém životním stylu.

Top
e-book Jak pálit a neukládat
Zakoupil(a): Claudie z Palma Mallorca Paguera před 1 hodinou
 
Zakoupil(a): CENTRUM z Praha před 2 hodinami
 
Zakoupil(a): Adéla z Frenštát p.R před 3 hodinami
 
Zakoupil(a): svata z Mukařov před 4 hodinami
 
Zakoupil(a): Karolína z Heřmanův Městec před 6 hodinami
 
Zakoupil(a): Michaela z ŽELEŠICE před 8 hodinami
 
Zakoupil(a): Petr z Třebestovice před 8 hodinami
 
Zakoupil(a): Eva z Bystřice nad Pernštejnem před 9 hodinami
 
Zakoupil(a): Nikola z Karviná-Ráj před 10 hodinami
 
Zakoupil(a): Milan z Mýto v Čechách před 10 hodinami
 
Zakoupil(a): Jan z Praha 9 před 11 hodinami
 
Zakoupil(a): Jakub z Praha 4 před 12 hodinami
 
Zakoupil(a): Michaela z Sloupnice před 13 hodinami
 
Zakoupil(a): Marta z Brno před 23 hodinami
 
Zakoupil(a): Jan z Ostrava před 24 hodinami
 

11 MÝTŮ
O HUBNUTÍ

x