Kam za Low Carb recepty?

Rozcestník, pro stovky skvělých Low Carb receptů

Nejsem žádný velký kuchař a mám rád jednoduchost. Nevadí mi konzumovat k snídani týden v kuse vajíčka se slaninou, nebo bez na několik způsobů. Proto vás nebudu zahrnovat vlastními recepty, když dnes naštěstí najdete i v ČR stovky Low Carb receptů zcela zdarma.

Lucie Grusová: Královna (nejen) Low Carb receptů

Pomyslné žezlo vařečku královny Low Carb receptů, dle mého názoru, pevně svírá skvělá kuchařka Lucka Grusová. Na jejím webu PaleoSnadno.cz najdete stovky skvělých receptů pěkně tříděných podle kategorií. Pokud její web neznáte, tohle je místo, kde musíte začít.

Krom těchto kategorií můžete na Lucky webu vybírat mnoho dalších filtrů. Například, pouze Low Carb recepty s rybami, masem, polévky, přílohy, snacky a další.

blank

Kuchařky a recepty tištěné, elektronické i v mobilní aplikaci

Na Lucky webu najdete kromě webových receptů také nespočet tématických kuchařek. Ať už jde o elektronické kuchařky do tabletů a elektronických čteček, tak i úžasnou tištěnou Voňavou kuchařku, která se může pochlubit 144 nízkosacharidovými recepty a rozhodně stojí za pořízení. Třešničkou na dortu je pak mobilní aplikace s dalšími stovkami receptů.

blank

Tištěná Voňavá kuchařka

656 stran plné voňavých receptů s detailním popisem a makroživinami. 144 receptů odpovídá Low Carb stravovacímu stylu.

blank

Mobilní aplikace

Stovky receptů s mnoha stravovacími styly včetně Low Carb s pokročilými funkcemi filtrování, alergeny a nákupním seznamem.

blank

Elektronické kuchařky

242 receptů z čerstvé zeleniny, masa a ovoce Bez lepku a přidaného cukru podle různých stravovacích stylů.

Další nízkosacharidové (Low Carb) recepty

Mezi další významné zdroje, kde můžete čerpat inspiraci pro vaření patří například tyto servery.

blank

Janina a její oblíbené stránky curkfree.

blank

Eva se svými záležitostmi z kuchyně.

blank

Katka a její web plný Low Carb barev.

Chcete se dozvědět o Low Carb víc?

Celý Low Carb rozcestník vznikl a byl inspirován anglickým originálem na DietDoctor.com některé části rozcestníku jsou překladem uvedených stránek.