Jídelníčky na hubnutí

Novinka, díky které získáte detailní hubnoucí jídelníček na 3 týdny společně s chutnými recepty pro jednotlivá jídla, které připravila oblíbená food blogerka Lucie Grusová.
Jídelníčky mě zajímají

Jak tuky pálit a neukládat?

Oblíbený kurz o nejrychlejším spalování tuků nyní jako tištěná kniha nebo ebook. Přestaňte hubnout, začněte spalovat tuky. Čekáte zázračnou pilulku? Jděte čekat jinam. Chcete pochopit fungování těla a zjistit, jak se rychle zbavit tuků? Pak jste tu správně.
Kniha mě zajímá

Cenově zvýhodněné balíčky

krokomer-kolecko
Krokoměr měření ušlých kroků

Klasický krokoměr s počítadlem kalorií, ušlou vzdáleností a počtem spálených kalorií. Pokud chcete hubnout, je počet kroků velice důležitý

kaliper-a-krokomer-kolo
Krokoměr  & kaliperační kleště

Balíček dvou výborných pomocníků při hubnutí. Krokoměr a kaliper na měření podkožního tuku. S balíčkem ušetříte 150 Kč oproti nákupu obou produktů zvlášť!

3dkrokomer-kaliper-300
3D digitální krokoměr plný funkcí & kaliperační kleště

Technicky dokonalý 3D digitální krokoměr a kaliper pro měření podkožního tuku. Skvělý doplněk pro přehled o pohybu s historií 7 dní zpět a k tomu kaliper pro měření podkožního tuku.

Pomůcky při hubnutí

3dkrokomer
3D Krokoměr s počítadlem kalorií a pamětí

Skutečně revoluční krokoměr s počítadlem kalorií, pamětí na 7 dní, časem, celkovým počtem ušlých kroků a nastavením denního cíle.

kaliper-kolecko
Kaliperační kleště pro měření tělesného tuku

Kaliperační kleště jsou nejlevnější a nejjednodušší možností jak přesně změřit procento tělesného tuku. Kalipery používají běžně fitness trenéři i lékaři.

metr-kolecko
Metr pro měření obvodu pasu a těla

Další skvělý nástroj pro zjištění změn při hubnutí. Změřením  tělesných partií získáte  přehled o tom jestli jste se zbavili nějakého tuku.

kaliper-a-metr
Metr pro měření obvodu těla & kaliperační kleště

Kaliper pro měření podkožního tuku společně s metrem pro měření obvodu těla. Dva produkty, které naprosto nahradí zbytečnou váhu, která vám neřekne jak jste na tom s tukem.