Naučte se jak tuky pálit, neukládat je a vyhrát válku s tuky

POZOR: KURZ NOVĚ JAKO KNIHA

Naučmese.cz je návykové, je jako droga. Zajdete na pár kurzů, poznáte úžasný lidi a už v tom lítáte. Nakonec se rozhodnete uspořádat vlastní kurz. Vyzkoušíte si to. Zjistíte, že se lidem kurz líbí, pomáhá jim, hubnout, prostě to má smysl. Recenze od účastníků jsou úžasný. Díky moc všem!

Takže, chcete se dozvědět jak pálit tuky a neukládat je? Jestli máte problém zbavit se nadváhy a nadbytečných kil, jste zmatení z hromady mýtů a dezinformací, kterými jsme zahlceni, přešlapujete na místě a chcete se dozvědět jak na to, máte šanci.

Kurzem už prošla necelá 100 účastníků. Ti co se rozhodli řídit doporučením zhubli a cítí se skvěle. Kurz byl velice dlouhý (4-5 hodin) a proto jsem se rohodl rozdělit ho na dvě poloviny. První část je věnovaná stravě, druhá pak nejlepšímu pohybu pro hubnutí. To mi umožnilo uspořádat kurz i v týdnu, protože o víkendech nemá většina lidí čas. Momentálně jsou k dispozici dva, které jsou dohromady rozpůlený původní kurz: Jak pálit tuky a neukládat je.

UKAŽ KNIHU

samotny-ebook

Potěšíte mě, když kurz podpoříte třeba sdílením nebo lajkováním na stránce kurzů na Naučmese.cz.

Ohlasy účastníků kurzu: Jak pálit tuky a neukládat je

 • Janka Šimáčková

  Kurz byl rozdělen do třech oddělených částí a velice obsáhlý, myslím, že víc informací bych ani už nedokázala vstřebat:) Kvituju příjemné prostředí a jsem ráda, že se na kurzu sešla fajn parta lidí:) Určitě bych ho doporučila ostatním – i lidem, kteří se o tuto oblast zajímají a myslí si, že o daném tématu ví už hodně:) Neví!:)

 • Dana Vojtková

  Kurz byl určitě přínosem, i když jsem již měla nějaké povědomí o dané problematice. Bylo to zajímavě strávené nedělní odpoledne v pěkném prostředí. Lektor je s námi v kontaktu i po kurzu a poslal nám hodně materiálů k doplnění- toto hodnotím velmi pozitivně!!!

 • Jaroslava Simonová

  Přináší mnoho zajímavých informací, určitě užitečný. Úžasné je neuvěřitelné množství materiálů zaslaných po kurzu.

  stáhněte si ukázku knihy

  JAK TUKY PÁLIT A NEUKLÁDAT

 • Simona Ferulíková

  Dozvěděla jsem se spoustu nových a šokujících informací a taky v podstatě to, že jsem dřív dělala většinu věcí špatně. Což se mi nejdřív nelíbilo, ale po pár dnech, co jsem si urovnávala v hlavě dojmy z přednášky, můžu říct, že na mě takto strávená neděle udělala velký dojem. Teď se snažím řídit zásadami, které nám Peťa představil a zatím zaznamenávám samé pozitivní změny. Přednáška způsobila výraznou změnu v mém životě. Dík Peťo, stálo to za to!

 • Barbora Navrátilová

  Moc se mi líbil,hodně mě namotivoval a ukázal mi podle mého názoru správný pohled na stravu.

 • Martina Lupejová

  Určitě je to kurz, který velmi doporučuji každému, kdo chce rychle a bez “námahy” zhubnout a udržet si nejen nízkou hmotnost, ale i zdraví. Kurz trval 4,5 hodiny a vůbec to člověk ani nepostřehne, jak byl kurz veden. Klidně by mohl trvat i déle, jak říkal lektor, informací má spousty, ale kurz musel “omezit” na to nej “gró”, aby si z toho každý odnesl to nejpodstatnější. Díky moc za tento kurz.

 • Radim Topič
 • Přestože se o zdravou životosprávu zajímám již delší dobu, dozvěděl jsem se nové informace nebo aspoň nové pohledy na danou problematiku. Oceňuji obsáhlé doprovodné materiály a doporučené odkazy na další (samo)studium.

 • Marek Boček

  Obsahově velmi kvalitní, s ohledem na čas jsme stihli problematiku probrat z mnoha úhlů pohledu, velmi kvalitní materiály a naznačené cesty, jak a kde se tématu věnovat dál.

Další najdete přímo na stránce kurzu pod jeho popisem.

 

Top
Zakoupil(a): Luděk z Štíty před 4 hodinami
 
Zakoupil(a): Veronika z Libín před 4 hodinami
 
Zakoupil(a): Martin z Pelhřimov před 5 hodinami
 
Zakoupil(a): Pavla z Znojmo před 6 hodinami
 
Zakoupil(a): Tereza z Krnsko před 10 hodinami
 
Zakoupil(a): Eva z Mikulovice před 11 hodinami
 
Zakoupil(a): Jana z Žďár nad Sázavou před 13 hodinami
 
Zakoupil(a): Mária z Kľače před 13 hodinami
 
Zakoupil(a): Miroslav z Rotava před 13 hodinami
 
Zakoupil(a): Kateřina z Pětipsy před 13 hodinami
 
Zakoupil(a): Petra z Rakovník před 13 hodinami
 
Zakoupil(a): Tomáš z Praha-Uhříněves před 14 hodinami
 
Zakoupil(a): Lucie z Čerčany před 14 hodinami
 
Zakoupil(a): Markéta z Černá u Bohdanče před 15 hodinami
 
e-book Jak pálit a neukládat
Zakoupil(a): Kamila z Bakov nad Jizerou před 19 hodinami
 

NOVÁ KNIHA
PLNÁ JÍDELNÍČKŮ NA HUBNUTÍ

NOVINKA!!!

Detailní stravovací plán, který vás za tři týdny, krok za krokem, provede po cestě k dosažení ideální váhy a jejímu udržení bez zbytečných jojo efektů.

11 MÝTŮ
O HUBNUTÍ

x