FitPlan.cz má eShop pro hubnutí

Pár týdnů jsem vás napínal a je to tu. Včera večer jste si mohli všimnout nového nenápadného odkazu v navigaci. Spustil jsem eShop. To máte tak, víte jaké jsou s eshopem starosti a zařeknete se, že nikdy nic prodávat nebudete. Jenže nikdy neřikej nikdy. Teď prodávám. Proč jsem nakonec změnil své přesvědčení?

Protože to chci zkusit. Protože mi něco podobného u nás chybí. Jednoduché, funkční produkty, které plní svůj účel. Žádné, tajné exkluzivní produkty, po kterých zhubnete bez práce do druhého dne. Žádné zbytečné doplňky stravy s minimálně diskutabiltním efektem, vymyšlenými recenzemi a ukradenými fotkami před a po. Žádné blbosti, které vám hrají na city. Hubnutí není záležitost týdne. Deal with it! Můžu vám mazat med kolem “pusinek” ale není to můj styl. Nesnáším to. Možná to funguje a prodává, ale já to dělat nechci. Nehodlám nabízet něco čemu nevěřím, nebo jsem nevyzkoušel.

Zatím jsou v eShopu jen 3 produkty. Kaliper pro měření % tuku, metr na měření obvodu těla a jednoduchý krokoměr. Když začnete hubnout v zásadě nic víc nepotřebujete. Váha je hloupá a zbytečná. Potřebujete vědět jaké máte % tělesného tuku, ne kolik vážíte. Kaliper vypadá jako fórová záležitost, ale nepodceňujte ho. Je to nástroj, který je velice přesný. V několika následujících článcích vám ukážu co vše s ním jde spočítat. První, obecnější o možnostech měření tuku bude ještě dnes v poledne.

Potřebujete se trochu víc začít hýbat. HIIT trénink je super, ale chůze je základní pohyb, kterého má většina lidí nedostatek. Denně bysme měli ujít kolem 8-10000 kroků. K zjištění jak jsme na tom poslouží jednoduchý krokoměr. Existuje několik výborných technických zařízení, která mám rád. FitBit nebo Jawbone UP jsou skvělí pomocníci, oba mám a nedám a ně dopustit, ale pod 2000 se s cenou nedostanete. Buď musíte být hračička jako já, nebo nevědět co s penězi. Nakonec zjistíte, že stejnou službu vám prokáže obyčejný krokoměr za pár stokorun.

Třetí jednoduchý nástroj je metr na měření obvodu těla. Pozorováním se v zrcadle, změny nepostřehnete. Když vidíte jak ubývají centimetry je to mnohem příjemnější.

Kupovat můžete i v balíku vždy v kombinaci dvou různých produktů (Například Kaliper a metr pro měření obvodu těla) s výraznou slevou.

Je to začátek, obchod doufám postupně rozšířím. Chtěl bych v něm mít potraviny. Zdravé mouky a obecně produkty a hlavně oleje bohaté na zdravé nenasycené tuky a Omega 3 kyseliny. Proč? Protože mě samotnému chybí a sháním je porůznu kde se dá. Jednání a hledání dodavatelů trvá déle než jsem si myslel, tak držte palce.

Doprava je zatím zdarma a budu se ji snažit udržet co nejdéle to půjde. Uvidíme jak dlouho vydržím. Spuštění jsem pořád odkládal a neustále něco ladil. Nakonec dělám asi tu nejlepší věc a spouštím obchod, tak jak je. Ladit se může za pochodu. Další platební metody, mobilní verze a podobná rozšíření budou časem.

Tak vzhůru do obchodu a dejte vědět třeba v komentářích níže co si o eShopu myslíte, co byste v něm rádi viděli, co můžu ještě vylepšit.  Sdílejte, šérujte, tweetujte, lajkujte… znáte to 🙂 Mě to k radosti postačí.

 

stáhněte si zdarma ukázku knihy

JAK TUKY PÁLIT A NEUKLÁDAT

Jak užitečný pro vás byl tento článek?

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky!

Průměrné hodnocení / 5. Hodnotilo:

Mrzí mě, že článek nebyl dostatečně užitečný

Pomůžete mi to napravit?

Top

11 MÝTŮ
O HUBNUTÍ

blank
x