Metr pro měření obvodu těla &
kaliperační kleště pro
měření tuků

Kaliper

je nejlevnější a nejjednodušší možností jak přesně změřit procento tělesného tuku. Kalipery používají běžně fitness trenéři i lékaři. Obyčejná váha nedokáže změřit o kolik podkožního tuku jste přišli. Kaliper ano! S kaliperem zjistíte, jestli máte nadváhu i jaké je vaše ideální procento tělesného tuku.

Měřit procento tělesného tuku je důležitější i lepší, než samotné vážení. Váha není schopna identifikovat nadváhu nebo obezitu. Ručička váhy nerozlišuje mezi tělesným tukem a svalovou hmotou. Kalipery pro měření tuku ano. Kalipery dokáží při správném použití změřit procento tělesného tuky (tzv. podkožní řasy). Chcete přesně změřit procento tělesného tuku a nechystáte se investovat tisíce do speciální váhy? Kaliper je nejlepší variantou.

Metr

Další nástroj pro zjištění změn při hubnutí je metr. Změřením obvodu tělesných partií získáte nejlepší přehled o tom jestli jste se zbavili nějakého tuku nebo ne. Prohlížením se v zrcadle změny nepostřehnete. S metrem naopak rychle zjistíte, jestli centimetry ubývají nebo ne. Tento metr navíc disponuje počítadlem BMI. Na metru stačí nastavit hmotnost a výšku aby jste získali přesné BMI. Metr pro měření obvodu tělesných partií je nepostradatelná pomůcka při hubnutí.

Měření obvodu tělesných partií s metrem je velice intuitivní. Stačí jen odrolovat pásku, omotat kolem těla a zacvaknout do zdířky. Hodnota je tak ustálená a “nehoníte” v záhybu poslední centimetr jako s krejčovským metrem.

510 390Čtěte více

Návody a šablony ke stažení

download
Tabulka pro záznam měření partií

Ke stažení tabulka pro záznam obvodu tělesných partií a dalších hodnot, které je vhodné sledovat při hubnutí.
STÁHNOUT

how-toVícebodové měření kaliperem

Podrobný návod ke stažení. Jak správně použít kaliper, spočítat procento podkožního tuku a změny svalové hmoty při hubnutí
STÁHNOUT

navod
Český návod ke kalipečním kleštím

Přeložený návod do Češtiny určený konkrétně k tomuto kaliperu a k měření procenta tuku z měření na jediném místě.
STÁHNOUT

kalkulator
Online kalkulátor procenta tuku

Online kalkulátor % tuku na základě měření kaliperem až na 9 místech na těle. Zde podrobný online návod včetně videí
NAVŠTÍVIT

Není důležité, jestli kaliper změří procento podkožního tuku s chirurgickou přesností. Drobné odchylky asi budou existovat.

Důležité je, že pravidelným měřením zaznamenáte kaliperem úbytek tělesného tuku mnohem přesněji než vážením. Obyčejná váha neumí zjistit o kolik tuku jste při hubnutí přišli.

Váha vám řekne kolik vážá vaše svaly, voda, kosti a tuk. Kaliper změří jen co nás zajímá, podkožní tuk.

metr-koleckoVýborným tipem, který podpoří vaší motivaci při hubnutí je, změřit si obvod všech tělesných partií. Změříte si obvod hrudi, pasu, přes zadek, biceps, stehna, lýtka i krk. Hodnoty sečtete. Při dalším měření, které je dobré provádět každých 14 dní, opět hodnoty sečtete a obě výsledná čísla od sebe odečtete.

Pokud jste zhubli v například na každé části těla jen centimetr, díky rozdílu součtů je to rázem centimetrů například 10. A to je výrazně víc motivující, než jeden centimetr.

Kalipery zasíláme v bezpečných bublinkových obálkách o maximálních rozměrech 27cm x 24cm.

V případě, že objednáte kaliper do 18:00 a provedete platbu přes PayPal, nebo zvolíte platbu na dobírku budeme kaliper expedovat následující pracovní den.

Pokud se rozhodnete jakýkoli produkt vrátit, nebo reklamovat, neděláme žádné obstrukce. Pošlete ho zpět a my vám vrátíme obratem peníze za daný produkt i poštovné. Veškeré náklady jdou na nás.

Kupte dva produkty za zvýhodněnou cenu

510 390Čtěte více