Metr pro měření obvodu pasu a těla

260Čtěte více

Stejně jako kaliper je metr nejlepší nástroj pro zjištění změn při hubnutí. Metr je možná ještě lepší. Změřením obvodu tělesných partií získáte nejlepší přehled o tom jestli jste se zbavili nějakého tuku nebo ne. Prohlížením se v zrcadle změny nepostřehnete. S metrem naopak rychle zjistíte, jestli centimetry ubývají nebo ne. Tento metr navíc disponuje počítadlem BMI. Na metru stačí nastavit hmotnost a výšku aby jste získali přesné BMI. Metr pro měření obvodu tělesných partií je nepostradatelná pomůcka při hubnutí.

Měření obvodu tělesných partií s metrem je velice intuitivní. Stačí jen odrolovat pásku, omotat kolem těla a zacvaknout do zdířky. Hodnota je tak ustálená a “nehoníte” v záhybu poslední centimetr jako s krejčovským metrem.

260Čtěte více

Výbornými tipem, který podpoří motivaci při hubnutí je, změřit si obvod všech tělesných partií. Změříte si obvod hrudi, pasu, přes zadek, biceps, stehna, lýtka i krk. Hodnoty sečtete. Při dalším měření, které je dobré provádět každých 14 dní, opět hodnoty sečtete a obě výsledná čísla od sebe odečtete. Pokud jste zhubli v například na každé části těla jen centimetr, díky rozdílu součtů je to rázem centimetrů například 10. A to je výrazně víc motivující, než jeden centimetr. Níže naleznete odkaz ke stažení praktické tabulky, kam si můžete veškeré hodnoty zaznamenávat.

260Čtěte více

downloadTabulka pro záznam měření partií

Ke stažení tabulka pro záznam obvodu tělesných partií a dalších hodnot, které je vhodné sledovat při hubnutí.
STÁHNOUT

Metry zasíláme v bezpečných bublinkových obálkách o maximálních rozměrech 27cm x 24cm.

V případě, že si metr objednáte do 18:00 a provedete platbu přes PayPal, nebo zvolíte platbu na dobírku (bohužel s příplakem za poštovné) budeme metr expedovat následující pracovní den.

Pokud se rozhodnete metr vrátit, nebo reklamovat, neděláme žádné obstrukce. Pošlete ho zpět a my vám vrátíme obratem peníze, nebo pošleme nový. Zaleží na vás, jakou formu reklamase zvolíte.

blank