Zjistěte, jak sevědci spletli S JÍDLEM, POHYBEMPÁLENÍM TUKŮ

Protože všechno je přesně naopak…

Tři desítky let jsme poslouchali o nízkotučných jogurtech a margarínech. Ta nesmyslná válka proti tukům ale teď skončila.

Na obálce časopisu TIME se objevila velká kostka másla s neuvěřitelným titulkem:

 „Jezte ho. Vědci se spletli.“

A o tom všem je tato kniha zjistit, co se naučím

Proč kniha?

Oblíbený kurz „Jak pálit a neukládat“ vznikl před několika lety jako reakce na neustálé dotazy mého okolí na to, jak jsem zhubnul tak rychle přes 20 kilo. Od té doby pomohl kurz se spalováním tuků stovkám účastníků.  Dělat kurzy mě baví, ale vzhledem k rozšiřujícím se aktivitám mi na ně nezbývá tolik času.

Proto jsem vše sepsal do přehledné knihy s šesti bonusy. Za informacemi už nemusíte cestovat přes půl republiky. Stačí kliknout a čtete. Největším bonusem je pak 100 stránková kuchařka. To vše levněji než kurz samotný.

Koukněte na pár stránek z knihy

Nebo si stáhněte ukázku 64 stran

ukazka knihy
Stáhněte si na ukázku ke kávě nebo čaji.

Co se společně naučíme?

Tajemství hormonů

Největší vliv na pálení tuků mají hormony. Odhalíte jaké to jsou. Jak je ovlivnit a donutit pracovat ve váš prospěch. Hormonům je věnováno hodně prostoru.

Neprůstřelný plán

Nevrhejte se do neznáma po hlavě. Lidé co zhubli měli neprůstřelný plán a ti nejlepší i záložní. Jak si takový plán vytvořit? Dočtete se v knize.

Proč NEpočítat kalorie?

Není kalorie jako kalorie. Že vydáte víc kalorií, než přijmete, neznamená, že hubnete. Zjistíte jak je to s kaloriemi a proč je nemá cenu počítat.

Co má vliv na spalování

Dozvíte se o faktorech, které mají vliv na spalování tuků. Není to jen jídlo, není to jen pohyb. Faktorů je víc a kniha je odhalí všechny.

Motivace v praxi

Plán se neobejde bez pořádné motivace. Naučíte se, jak na motivaci v praxi, aby tělo pálilo tuky, i když vám budou házet klacky pod nohy.

Chápání potravin

Jídlo se změnilo. Kniha vám pomůže pochopit jak. Zjistíte, jak potraviny ovlivňují spalování tuků a metabolismus.

Jak jíst, nehladovět a spalovat tuk

Jak a co jíst, bez nutnosti počítání kalorií, do sytosti a přitom jako vedlejší efekt hubnout?

Potraviny jako spalovače tuků

Určité potraviny je možné považovat za spalovače tuků. V knize zjistíte proč a o které se jedná.

Nejefektivnější pohyb pro spalování tuků

Není pohyb jako pohyb. Díky knize zjistíte, který je nejefektivnější pro spalování tuků a že stačí často jen pár minut.

Kniha plná informací o spalování tuků

Kurzy jsou skvělé, ale mají nevýhodu časového omezení.
Kniha je na čase nezávislá. Rozšířil jsem ji o další
důležité informace, které na kurzu nezazněly.

Dnes vám tyto informace předávám a těším se z úspěchů ostatních.

blank
blank

Lidé, kteří to zkusili před vámi, 
nezhubli náhodou

Já jsem jeden z nich. Shodil jsem 24 kilo za 4 měsíce, aniž bych hladověl, počítal kalorie nebo trávil hodiny v posilovně. Prostě jsem jen přečetl stovky článků a desítky vědeckých studií a pochopil, jak funguje lidské tělo. Teď se to dozvíte i vy.

Jak mé informace pomohly?

Požádal jsem po čase účastníky kurzu a čtenáře knihy, aby mi napsali,
jak jsou na tom. Jak jim mé informace pomohly?
Většina odpovědí vypadala takto: 

blank

„Nejdřív mi ty informace převrátily vlastní myšlenky vzhůru nohama. Postupně mi ale začaly dávat smysl, já jsem podle nich upravoval své návyky a najednou jsem cítil úplně nový elán do života a k tomu měl 11 kilo dole.“
Karel Fořt, fotograf

blank

„Jako bych doposud žil v nějaké mlhavé bublině, ze které nešlo vyjít ven. S kvalitní stravou se mi najednou otevřel celý svět. Vidím změny v osobním životě i ve svém výkonu v práci. A najednou už nemám potřebu do sebe cpát spoustu cukru a tím se pomalu zabíjet. Nepočítám to, ale shodil jsem mezi 15 až 20 kg.
Petr Nosek

blank

„Největší inspirací byly stravovací doporučení a desetiminutové tréninky. Cca za 4 měsíce jsem zhubla 8 kg a manžel 5kg, citili jsme se moooc dobře. Mám více energie, lepší spánek, přicházím na nové recepty. Už neřešíme stres jídlem jako většina lidí, ale pohybem.“
Jana Minarčíková (Cvrčková)

blank

„Na začátku jsem byl trochu skeptický, ale dnes vidím, že mě to nakoplo správným směrem. Naučil jsem se vyhýbat cukrům, pšenici a chemicky zpracovanému jídlu a i když to nedodržuji nijak fanaticky, shodil jsem 15 kilo.“
Ondřej Benda

Zkusíte to taky?  Je to bez rizika
máte 30 denní garanci na vrácení peněz

Proč? To kniha není dost dobrá? Kdepak, tak to není. Tohle byl původně kurz, kde jsem se potkával s lidmi osobně. Kolem hubnutí existuje tolik prapodivných produktů, až to není hezké. Proto mi garance přijde fér. Nechci nespokojené zákazníky. Za poslední čtyři roky z více jak 5700 lidí požádalo o vrácení platby 8 lidí.

Recenze odborníku, na stravu i pohyb

logo-webTrochu jsem se bál, že kniha bude plná nudné teorie s nezajímavými pasážemi. Nemám rád publikace, které se tváří “jinak” a přitom si při čtení si připadáte, že čtete encyklopedii. Opak je zde pravdou. Kniha je v celém svém obsahu zábavná a zajímavá. Na své si přijdou výživoví poradci, pokročilí i začátečníci. Informace v knize vám ušetří vám spoustu času, peněz i úsilí. Vše je k dispozici v elektronické podobě – ve všech populárních formátech. Přečíst celou recenzi »

logoChcete-li mít jasno, co hodit do nákupního košíku, jak se stravovat a utříbit informace létající světem, přečtete si  e-book od Petra Nováka „Jak pálit a neukládat“. Na své si přijdou výživou nepolíbení i znalci – kniha je vhodná opravdu pro každého. E-book jsem otevřela s očekáváním, že mne rozhodně nemá čím překvapit… a překvapil a to velmi příjemně. Příjemně natolik, že jsem ho slupla jedním dechem, jak dobře se mi četl… a to víte, když se něco dobře čte a obsah je víc než zajímavý, tak to dá člověku do života víc, než kdyby něco drtil s nechutí, že? Přečíst celou recenzi »

grasalogoCelou knihou se linou nejrůznější doporučení od nejrůznějších vědců a autorů. Některé jsem již četl, ale takto pohromadě vám budou dávat velký smysl a navíc se jedná o ucelený sled informací. Velkou část textu autor podkládá osobními zkušenostmi a jeho příběh je opravdu zajímavý. Osobně jsem nejvíce informací posbíral u hormonů. O fungování těla jako takového, o jídle a pohybu vím opravdu mnoho, ale i zde jsem se dozvěděl několik novinek a některé informace mi konečně zapadly do sebe. Přečíst celou recenzi »

annajermarovaPetr v knize uhodil hřebíček na hlavičku, protože dal dohromady takový komplex informací a tipů, ve kterém si najde své začátečník i pokročilý. Navíc se zasmějete, autor totiž rád text odlehčuje. Po zakoupení knihy se můžete vrhnout rovnou na některé kroky. Složitější věci si můžete nechat na později. Můžete vletět třeba jako první na MOTIVACI nebo KUCHAŘKU. Petr napsal ucelený přehled tipů, rad, jak zdravě zhubnout a podložil to svými zkušenostmi. Přečíst celou recenzi »

Renáta Valčíková – Výživový poradce

Objevila jsem úžasnou knihu! Napsal ji člověk, který pátral po způsobu, jakým tělo doopravdy pracuje. Podrobně v knize popisuje fungování jednotlivých hormonů, vysvětlí Vám do detailu (ale jednodušše), jak se v těle chovají jednotlivé makroživiny, proč a kdy jíst či nejíst to či ono, prostě všechno, na co při běžných konzultacích nemáme až tak moc času. Doporučuju knihu koupit Vám všem, kteří se zajímáte o své zdraví (a s tím související vzhled a váhu). Není to jen „dalších 350,-Kč“. Je to soubor opravdu přínosných informacíPřečíst celou recenzi »

Michal Arnošt – arnostovi.cz

Na webu fitplan.cz jsme vždy našli  kvalitní a použitelné informace, často včetně odkazů na studie. Autor Petr Novák sepsal své zkušenosti a rady do nové knihy. Ví o čem píše. Na odkazu najdete ukázky z knihy i další reference. Podívejte se, v klidu pročtěte ukázky i  recenze. Typy na stravování jsou paleo friendly. Výborná je kapitola o hormonech a jejich funkci v těle. Až si knihu přečtete, pochopíte, proč mnoho z toho co jste kdy slyšeli o hubnutí a zdravém životním stylu, bylo nejspíš špatně. Přečíst celou recenzi »

Recenze čtenářů

blank

V největší databázi knih čtenáři ohodnotili knihu 85% ze 100%. Koukněte na podrobné recenze.

blank

V Československé bibliografické databázi čtenáři knihu ohodnotili 96% ze 100%.

blank

Recenze knihy od Zdenky, která se rozhodla změnit svůj život.

blank

Názor na knihu a její recenze od ajťáka Vladimára.

Začněte úspěšně tuky pálit a ne ukládat

Stejně jako 5700+ lidí před vámi

blank

E-kniha
bez bonusů

E-kniha “Jak pálit a neukládat
vše o spalování tuků na 294 strákách
s 30 denní garancí vrácení peněz!
(všechny formáty: PDF, kindle – mobi, iPad – epub, PC)

yes Elektronická verze knihy (PDF, MOBI, ePUB)
no-cross Cvičební plán na 6 měsíců (PDF)
no-cross Kuchařka – 97 stránek receptů (epub, PDF)
no-cross List potravin pro rychlé spalování tůk
no-cross Kompletní seznam potravin s GI & GZ (PDF)
no-cross Minerály & vitamíny i pro pálení tuků (PDF)
no-cross Ebook “Jak na kvalitní spánek” (PDF)
no-cross Tištěná kniha “Jak pálit a neukládat”

340,-

blank

Tištěná kniha
plus e-kniha s 6 bonusy

Tištěná kniha “Jak pálit a neukládat
plus elektronická verze knihy
s 30 denní garancí vrácení peněz!
(všechny formáty: PDF, kindle – mobi, iPad – epub, PC)

yes  TIŠTĚNÁ KNIHA “Jak pálit a neukládat”
yes  Elektronická verze knihy (PDF, MOBI, ePUB)
yes Cvičební plán na 6 měsíců (PDF)

yes Kuchařka – 97 stránek receptů (epub, PDF)
yes List potravin pro rychlé spalování tůků
yes Kompletní seznam potravin s GI & GZ (PDF)
yes Minerály & vitamíny i pro pálení tuků (PDF)
yes Ebook “Jak na kvalitní spánek” (PDF)

Nyní do odvolání jen za nízkých:

450,-

+ Poštovné od 69Kč po ČR
Poštovné na Slovensko 160Kč

blank

E-kniha
s dalšími 5 bonusy

E-kniha “Jak pálit a neukládat
vše o spalování tuků na 294 strákách
s 30 denní garancí vrácení peněz!
(všechny formáty: PDF, kindle – mobi, iPad – epub, PC)

yes  Elektronická verze knihy (PDF, MOBI, ePUB)
yes Cvičební plán na 6 měsíců (PDF)

yes Kuchařka – 97 stránek receptů (epub, PDF)
yes List potravin pro rychlé spalování tůků
yes Kompletní seznam potravin s GI & GZ (PDF)
yes Minerály & vitamíny i pro pálení tuků (PDF)
no-cross  Ebook “Jak na kvalitní spánek” (PDF)

no-cross  Tištěná kniha “Jak pálit a neukládat”

390,-

Knihy: Jak pálit a neukládat, Jídleníčky na hubnutí

NOVINKA – Jídelníčky na hubnutí + Jak pálit a neukládat + 6 bonusů

Dvě tištěné knihy. Jedna plná informací o spalování tuků, druhá plná jídelníčků pro hubnutí a 53 receptů od food blogerky Lucie Grusové.

830 650

Autor knihy? Petr Novák, jméno mé

Bylo mi 30, funěl jsem při zavazování tkaniček, chodil po doktorech s prvními zdravotními problémy z nadváhy. Kolem sebe jsem přitom viděl lidi, kteří byli v 50 či 60 letech úplně fit. Začal jsem se proto zajímat o stravu a její dopady na tělo a postupně tomu úplně propadl. Při pročítání vědeckých článků jsem totiž zjistil, že většina toho, co kolem sebe běžně o hubnutí slyšíme, funguje přesně naopak a najednou díky tomu zhubl 24 kilo za 4 měsíce. Nashromážděné informace jsem si nechtěl nechat pro sebe. Vytvořil jsem tedy na naučmese.cz kurz o pálení tuků a s nadšením sledoval, jak jím procházejí desítky lidí, kterým mění život. Termíny však byly pravidelně vyprodané a já neměl kapacitu přidávat další. Sepsal jsem proto všechno, co jsem zjistil o pohybu, stravě i stresu, na papír a vydal tuto knihu.

blank