Praktický 3D digitální krokoměr
plný funkcí & kaliperační kleště
pro měření podkožního tuku

Balíček dvou pomocníků při hubnutí. Digitální 3D krokoměr a kaliper na měření podkožního tuku. S balíčkem výrazně ušetříte oproti nákupu obou produktů samostatně. Člověk by měl za den ujít mezi 8-10.000 kroků. Pokud chce hubnout je to víc než důležité. Krokoměr kromě počítání kroků dokáže také spočítat spálené kalorie. Máte tak efektivní nástroj pro kontrolu svým kalorického výdeje. Kaliper je naprosto geniální nástroj, díky kterému jste schopni velice přesně určit procento podkožního tuku. Na první pohled vypadá velice primitivně, ale nenechte se mýlit.

900 750Čtěte více

3D krokoměr

3D krokoměr kromě ušlých kroků dokáže přesně spočítat spálené kalorie, nastavit si denní cíl, zobrazit historii až 7 dní, spočítat ušlou vzdálenost v km nebo zobrazit celkový počet ušlých kroků za dobu používání krokoměru. 3D krokoměr je přesný a efektivní nástroj pro kontrolu kalorického výdeje. Díky tomu je 3D krokoměr nejlepší volbou při hubnutí. Malý pomocník, který vás bude nutit stále někde chodit. Je to ideální doplněk pro hubnutí, nordic walking a outdoorové sporty.

Kaliper

Měřit procento tělesného tuku je důležitější i lepší, než samotné vážení. Váha není schopna identifikovat nadváhu nebo obezitu. Ručička váhy nerozlišuje mezi tělesným tukem a svalovou hmotou. Kalipery pro měření tuku ano. Kalipery dokáží při správném použití změřit procento tělesného tuky (tzv. podkožní řasy). Chcete přesně změřit procento tělesného tuku a nechystáte se investovat tisíce do speciální váhy? Kaliper je nejlepší variantou.

Kaliper je nejlevnější a nejjednodušší možností jak přesně změřit procento tělesného tuku. Kalipery používají běžně fitness trenéři i lékaři. Obyčejná váha nedokáže změřit o kolik podkožního tuku jste přišli. Kaliper ano! S kaliperem zjistíte, jestli máte nadváhu i jaké je vaše ideální procento tělesného tuku.

Návody a šablony ke stažení

download
Tabulka pro záznam měření partií

Ke stažení tabulka pro záznam obvodu tělesných partií a dalších hodnot, které je vhodné sledovat při hubnutí.
STÁHNOUT

how-toVícebodové měření kaliperem

Podrobný návod ke stažení. Jak správně použít kaliper, spočítat procento podkožního tuku a změny svalové hmoty při hubnutí
STÁHNOUT

navod
Český návod ke kalipečním kleštím

Přeložený návod do Češtiny určený konkrétně k tomuto kaliperu a k měření procenta tuku z měření na jediném místě.
STÁHNOUT

kalkulator
Online kalkulátor procenta tuku

Online kalkulátor % tuku na základě měření kaliperem až na 9 místech na těle. Zde podrobný online návod včetně videí
NAVŠTÍVIT

kaliper-detail-round-250x250Není důležité, jestli kaliper změří procento podkožního tuku s chirurgickou přesností. Drobné odchylky asi budou existovat.

Důležité je, že pravidelným měřením zaznamenáte kaliperem úbytek tělesného tuku mnohem přesněji než vážením. Obyčejná váha neumí zjistit o kolik tuku jste při hubnutí přišli.

Váha vám řekne kolik vážá vaše svaly, voda, kosti a tuk. Kaliper změří jen co nás zajímá, podkožní tuk.

  • 3dkrokomerpočítadlo kroků do 999 999 kroků
  • Okamžité zobrazuje času
  • 7 denní paměť na uložení naměřených hodnot
  • měření ušlé vzdálenosti (s nastavením délky kroku)
  • měří přesně spálené kalorie
  • nastavení cílového počtu kroků pro každý den
  • paměť a zobrazení celkového počtu kroků

Krokoměr ovládáte tlačítky vedle displeje. na straně krokoměru. Krokoměr disponuje úsporným režimem. Displej se při nečinnosti sám vypne a k jeho aktivaci dojde až při chůzi. Stejně tak se kroky na displeji mohou objevit s drobným zpožděním. K tomu dochází kvůli úspoře baterie. Krokoměr je napájen běžnou hodinářskou baterií s opravdu dlouho životností. Výměna je velice jednoduchá..

Kaliper s krokoměrem zasílám v bezpečných bublinkových obálkách o maximálních rozměrech 27cm x 24cm. V případě, že objednáte kaliper s metrem do 18:00 a provedete platbu přes PayPal, nebo zvolíte platbu na dobírku (s příplakem za poštovné) budeme zásilku expedovat následující pracovní den.

Pokud se rozhodnete kaliper s metrem vrátit, nebo reklamovat, neděláme žádné obstrukce. Pošlete ho zpět a my vám vrátíme obratem peníze, nebo pošleme nové, podle toho co si vyberete.

blank

Kupte dva produkty za zvýhodněnou cenu

900 750Čtěte více